Aksident: LËNDOHET SHTETASI I SHQIPËRISË

Policia, PolicijaMbrëmë, pak pas mesnatës, në rrugën „Nikolla Gjakonoviq“, ndodhi aksidenti automobilistik, mëson Portali Ul-info.

Në këtë aksident u lëndua një person, përndryshe shtetas i Republikës së Shqipërisë, H.E. (20).

Mbas dhënies së ndihmës së parë në Urgjencës së Ulqinit, ky person u transportua deri në Spitalin e Tivarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…