Aksident në Braticë: LËNDOHET VAJZA

S.P. (21) nga Ulqini u lëndua dje në aksidentin i cili ndodhi në Braticë, tek fabrika e mobilieve Aurora për shkak të rrotullimit të “mercedesit”.

E lënduara, siç shkruan “Pobjeda” ishte pasagjere  në makinën me targa të Ulqinit.

Ajo është mbajtur në spitalin e Tivarit, derisa shoferi i “mercedesit” mbas trajtimit të pranuar është lëshuar për mjekim në shtëpi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…