Aksident në Shtoj: KATËR PERSONA TRANSPORTOHEN NË SPITAL NË TIVAR

Policia, PolicijaPak para mesditës, tek kisha në Shtoj ndodhi aksidenti në të cilin morën pjesë dy makina, mëson Portali Ul-info.

Në këtë aksident katër persona, prej të cilëve dy fëmijë, janë lënduar.

Ato u transportuan deri në Spital në Tivar dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…