Aksident tragjik në Shkodër: DY TË VDEKUR

Dy të rinj kanë mbetur të vdekur si pasojë e një aksident të rëndë në aksin Shkodër – Hani i Hotit.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur të enjtën, ndërsa një makinë me targa italiane është përplasur me muret rrethues të një shtëpie, duke shkaktuar edhe vdekjen e 2 të rinjve që udhëtonin me makinën.

Mësohet se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia tej normave të lejuara me të cilën po udhëtonin viktimat.

Ende nuk është bërë identifikimi i dy viktimave, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të dinamikës së aksidentit. (Panorama)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…