Auto Moto Capital: AKSIONI I MADH I MARSIT

amc 1 (1)Aksioni i marsit i Qendrës Teknike Auto Moto Capital. Oferta më e mire ndonjëherë në hapësirat tona.

Përveç kontrollit teknik falas, kuponëve për shlepin e automjeteve në hapësirën e ish Jugosllavisë dhe Shqipërisë me vlerë 100 euro, kuponëve për shërbimin falas në servis – riparime të vogla, zëvendësimi dhe balancimi i gomave, shërbimet e servisit të vogël, ndërsa prej tani, me çdo regjistrim fitoni edhe kuponin për tregti në të gjithë marketet e njohura në Ulqin dhe Katërkollë (Solaris, Sars, Lamiga) me vlerë prej 20 euro.

Regjistroni automjetin Tuaj tek ne dhe menjëherë shkoni të tregtoni vlerën prej 20 Euro!

Auto Moto Capital gjithmonë dhe kudo para të gjithëve!

Prandaj i tërë Ulqini ka dinë për Capital-in!

Gjithmonë konkret dhe pa premtime të rrejshme!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit
Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit

  Promovimi i dy librave të njohur, të autorit Adriatik Kelmendi, do bëhet në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, të premten nga ora 20:30, në Kalanë e Ulqinit. Këtë e bëri të ditur vet drejtori i Klan

Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË
Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË

Mbrëmë rreth orës 19:30 policia ka ndaluar veturën në Kodra dhe ka kontrolluar shoferin P.P. (42) nga Tivari, është bërë e ditur nga Drejtoria e policisë. “Aty është gjetur një pako PVC me lëndë narkotike

Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT
Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT

Nga e martja do të ketë zbritje të re në të gjitha llojet e karburanteve nga nëntë deri në 12 cent në pompa, shkruajnë mediat. Eurosuper 98 do të kushtojë 1.39 euro, Eurosuper 95 do të kushtojë 1.35 euro,

Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME
Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME

Ju informojme se pas ngjarjes tragjike te ndodhur ne qytetin e Cetines dhe ne shenje repekti ndaj familjeve te viktimave, Keshilli Organizativ i protestes se banoreve te Krythes dhe Mërkotit kane marre

Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN
Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN

Sekretari shtetëror i Ministrisë së Financave, dr Agron Ibrahimi, dhe drejtori i Drejtorisë për Investime Kapitale, Esmir Beqaj, do të qëndrojnë të hënën per vizitë zyrtare në Komunën e Ulqinit. Ato do