Barazim me Cetinën: LOJË E DOBËT E “OTRANT OLIMPIKUT”

Otrant OlimpikFutbollistët e “Otrant Olimpikut” kanë befasuar të dielën para tifozëve të vet të cilët prisnin tre pikë.

Ato luajtën barazim (0:0) me “Cetinën”, skuadrën e cila është në vendin e fundit në tabelë.

Mbas 13 xhirove “Otrant Olimpik” gjendet në vendin e 7 në Ligën e dytë malazeze.

Në xhiron e ardhshme, të dielën me 5 nëntor, Ulqinakët do të luajnë në Tivar, me skuadrën “Mornar”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…