Basketboll: TË ENJTEN LOJA VENDIMTARE NË SUPERLIGË

IMG-b50edea235f6083d841480494f50d9bf-VBasketbollistët e “Ulqinit” luajnë të enjten ndeshjen vendimtare në Superligë.

Ato para tifozëve të vet do të luajnë kundër skuadrës së “Llovqenit” nga Cetina, prej të cilës humben ndeshjen e parë me tetë pikë diferencë.

Ndeshja fillon në ora 19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…