Basketboll: TJETËR FITORE E THELLË E “ULQINIT”

kosarkaBasketbollistët e “Ulqinit” mbajtën vendin e parë në tabelën e Ligës së parë ERSTE në basketboll.
Ato të shtunën mbrëma, para tifozëve të vet, arritën fitore të thellë.
Fituan skuadrën “Studentski centar” me rezultatin 88:61 dhe vërtetuan supermacinë  e vet në këtë nivel të garës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…