Lajme nga kategoria

Servis

Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premten, më 25 mars, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Në …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premten, më 25 mars, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Në …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën, më 23 mars, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: në …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën, më 23 mars, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: në …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) kanë thënë për Portalin Ul-info se të mërkurën, më 15 mars, në periudhën prej orës 08 deri në …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) kanë thënë për Portalin Ul-info se të mërkurën, më 15 mars, në periudhën prej orës 08 deri në …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën dhe të martën, më 14 dhe 15 mars, pa energji elektrike …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën dhe të martën, më 14 dhe 15 mars, pa energji elektrike …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premten, më 11 mars, në periudhën prej orës 8:30 deri në 14:30 …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premten, më 11 mars, në periudhën prej orës 8:30 deri në 14:30 …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën, më 9 mars, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: në …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të mërkurën, më 9 mars, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: në …
Nga Sistemi Malazez i Elektorshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premtën, më 4 mars, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Në …
Nga Sistemi Malazez i Elektorshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premtën, më 4 mars, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet: Në …

KONCERT “ZAUSTAVITE RAT – NDALENI LUFTËN”

Media for All: NË ULQIN MBAHET KONFERENCA E MEDIAVE RAJONALE

Horizonti i Ri: TUBOHEN PËRFAQËSUESIT E MEDIAVE KRYESORE NË GJUHËN SHQIPE

NELAJ: SHTYHET SEZONI I GJUETISË, FILLON ME 4 SHTATOR
NELAJ: SHTYHET SEZONI I GJUETISË, FILLON ME 4 SHTATOR

Njoftojmë të gjithë gjuetarët dhe qytetarët e Komunës së Ulqinit, se hapja e sezonit të gjuetisë që ishte e paraparë të hapet me datën 07.08.2022 ,pas kërkesës së kryetarit të Komunës së Ulqinit , Omer

„Bletarët e Ulqinit“: „DITËT E MJALTIT“ EDHE NË ULQIN
„Bletarët e Ulqinit“: „DITËT E MJALTIT“ EDHE NË ULQIN

Shoqata “Bletarët e Ulqinit” kanë deklaruar gatishmërinë që në gjysmën e dytë të këtij muaji të organizojnë manifestimin “Ditët e Mjaltit“. Siç kanë thënë, janë bërë kontakte me Organizatën Turistike dhe

Plazha i madhe: U MBYT NJË DJALË NGA KOSOVA
Plazha i madhe: U MBYT NJË DJALË NGA KOSOVA

Plazha e Madhe po merr viktima edhe këtë vit. Siç njofton Prokuroria e Shtetit, të mërkurën është mbytur një djalë njëmbëdhjetë vjeçar nga Prizreni. “Sipas urdhrit të Prokurorisë është kryer autopsia dhe

Katër skenarët që e presin Malin e Zi: Intervistë me ministrin Fatmir Gjeka
Katër skenarët që e presin Malin e Zi: Intervistë me ministrin Fatmir Gjeka

Marrëveshja shumë e përfolur mes Qeverisë së Malit të Zi dhe Kishës Ortodokse Serbe e cila u nënshkrua më 3 gusht mund të jetë shkas që vetëm pas tre muajve të rrëzohet Qeveria e udhëhequr nga Drian Abazoviç,

Art Club: Ismail Doda – Përurimi i librit “Balada popullore…” – Njoftim për media
Art Club: Ismail Doda – Përurimi i librit “Balada popullore…” – Njoftim për media

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” në bashkëpunim me Bashkësinë Lokale – Ostros do të organizojnë përurimin e librit “Balada popullore të shqiptarëve në Malin e Zi” të autorit Ismail Doda.