Lajme nga kategoria

Promo

Edhe një javë, edhe një tjetër aksion. Sipas zakonit. Eja. Blej. Kurse. Shko. Aksioni në artikujt e afishuar vlen nga data 20 janar (të …
Edhe një javë, edhe një tjetër aksion. Sipas zakonit. Eja. Blej. Kurse. Shko. Aksioni në artikujt e afishuar vlen nga data 20 janar (të …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën dhe të martën, më 27 dhe 28 dhjetor, pa energji elektrike …
Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën dhe të martën, më 27 dhe 28 dhjetor, pa energji elektrike …
Vizitoni SARS-in nga e enjtja dhe shfrytëzoni çmimet shumë të volitshme që i përgatitem. Aksioni vlen nga e enjtja me 14 tetor, deri të …
Vizitoni SARS-in nga e enjtja dhe shfrytëzoni çmimet shumë të volitshme që i përgatitem. Aksioni vlen nga e enjtja me 14 tetor, deri të …
Një nga kompanitë më të mëdha turke, “Dogus Grup”, do të ndërtojë hotelin “Galeb” në Ulqin, mëson Portali Ul-info. Drejtuesit e kësaj kompanie të …
Një nga kompanitë më të mëdha turke, “Dogus Grup”, do të ndërtojë hotelin “Galeb” në Ulqin, mëson Portali Ul-info. Drejtuesit e kësaj kompanie të …

S.Hollaj: FOTOGRAFIA KLINIKE MË E LEHTË SESA NË VALËT E MËHERSHME

Ulqinakët duke pritur aeroportin

TV UL-info: TROKITËM NË ATELIEN ARKEOLOGJIKE TË GAZMEND ÇITAKUT

CEDIS: TË PREMTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT
CEDIS: TË PREMTËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të premten, më 21 janar, në periudhën prej orës 08 deri në 14:30, pa rrymë do të jenë vendbanimet një pjesë e Gjeranave mbi

Supermarketi SARS: EDHE NJË AKSION DERI TË DIELËN, ZBRITJE PËR PENSIONISTËT
Supermarketi SARS: EDHE NJË AKSION DERI TË DIELËN, ZBRITJE PËR PENSIONISTËT

Edhe një javë, edhe një tjetër aksion. Sipas zakonit. Eja. Blej. Kurse. Shko. Aksioni në artikujt e afishuar vlen nga data 20 janar (të enjten) deri më 23 janar (të dielën). Dërgesa falas në adresën e

Qendra për kulturë: TË SHTUNËN EKSPOZITA PERSONALE – GRETA TAHIRAGA
Qendra për kulturë: TË SHTUNËN EKSPOZITA PERSONALE – GRETA TAHIRAGA

Të shtunën, më datë 30 janar, me fillim në ora 18, në Galerinë e Qendrës për Kulturë do të mbahet ekspozita personale e piktores Greta Tahiraga, me titull “Retinence”.

Vërtetohet informacioni ynë: NË KUVEND PROPOZIMI PËR SHTYRJEN E ZGJEDHJEVE NË ULQIN
Vërtetohet informacioni ynë: NË KUVEND PROPOZIMI PËR SHTYRJEN E ZGJEDHJEVE NË ULQIN

Në procedurën e Kuvendit të Malit të Zi të mërkurën është dorëzuar propozimi i ndryshimit Ligjit për Vetëqeverisjen Lokale, me të cilin kërkohet që zgjedhjet lokale në 14 komuna të mbahen në një ditë.

B.Çobaj: Tregimtaria e madhe amerikane parë nëpërmes binokularit të vrojtimeve të zogjve në Kriporen e Ulqinit
B.Çobaj: Tregimtaria e madhe amerikane parë nëpërmes binokularit të vrojtimeve të zogjve në Kriporen e Ulqinit

Titull mjaft i çuditshëm! E di… Plotësisht me të drejtë e keni të gjithë që e hapët për ta lexuar. Ajo që e bashkon tregimtarinë e madhe amerikane dhe vrojtimin e zogjve në Kriporen e Ulqinit është Jonathan