CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) njoftuan Portalin Ul-info se të enjten, me 2 nëntor, për shkak të punimeve të planifikuara, pa rrymë elektrike në periudhën prej orës 08:30 deri në 14:30 do të jetë rruga pas SH.F. “Marshall Tito” tek Janinoviqët dhe Vojvodiqët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…