CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të enjten, me 22 tetor, pa energji elektrike, në periudhën prej orës 07:30 deri në 15:00, do të jetë Shtoji Poshtë, nga autokampi “Tomi” deri ke hoteli “Imperial” dhe deri tek ish restoranti “Monako”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…