CEDIS: TË ENJTEN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT

 

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info që të enjten, me 21 dhjetor, për shkak të punimeve të planifikuara, pa rrymë elektrike në periudhën prej orës 8:30 deri në 14:30 do të jenë Gjeranat, tek Haxhibrahimët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…