CEDIS: TË HËNËN DHE TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E ULQINIT

Nga Sistemin Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) thanë për Portalin Ul-info se të hënën dhe të martën, më 17 dhe 18 janar, pa energji elektrike do të jenë vendbanimet:

Të hënën: në periudhën prej orës 09 deri në 14 – një pjesë e vendbanimit Shtoji i Poshtëm (Vendbanimi i Beogradit)

Të martën: në periudhën prej orës 08 deri në 15 – një pjesë e vendbanimit Gjerana tek rrethrrotullimi në Bulevard.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…