CEDIS: TË HËNËN PA RRYMË NJË PJESË E KOMUNËS SË ULQINIT

cedisNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) deklaruan për Portalin Ul-info se të hënën, me 6 nëntor, për shkak të punimeve të planifikuara, pa rrymë në periudhën prej orës 08:00 deri në 14:30 do të jetë rruga pas SH.F. “Marshall Tito”, tek Janinoviqët dhe Vojvodiqët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…