CEDIS: TË MARTEN PA RRYMË NJË PJESË E MËHALLËS SË RE

CEDIS logoNga Sistemi malazez i elektroshpërndarjes (CEDIS) kanë deklaruar për Portalin Ul-info se të marten, me 14 nëntor, për shkak të punimeve të planifikuara, pa rrymë në periudhën prej orës 08:00 deri në 14:00 do të jetë Mëhalla e re kah Valdanosi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…