Emina Çunmulaj : NË ULQIN NDIHEM SI NË MALDIVE

“Unë Bunën e Ulqinit e kam qetësi, rehatllëk që s’mund ta shpjegoj ” .

Me këto fjalë modelja dhe filantropja me famë botërore, Emina Çunmulaj përmes një interviste të dhënë së fundmi e përshkruan dashurinë e sajë për Ulqinin.
Çunmulaj ndër të tjera deklaroi se në Ulqin ndihet si në Maldive dhe se këtë ngadalë po ia përcjell edhe fëmijëve të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…