Fillon Liga e futbollit: FEDERALI NISET SUKSESSHËM

Në kuadër të xhiros së parë të Regjionit jugor të futbollit Federali në Ulqin fitoi lehtë ekipin e Orjenit nga Herceg-Novi me rezultatin 3:1.

Golat për Federal në këtë ndeshje i shënuan Ardian Axhemoviq dhe Fatmir Mollabeqiri i cili dy herë shënoi në portën e mysafirëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…