Fundjava sportive: BASKETBOLLISTËT TË SHTUNËN NË SHTËPI, TË DIELËN FUTBOLLISTËT

Basketboll, Futboll, Kosarka, FudbalKëtë fundjavë skuadrat sportive nga Ulqini do të luajnë në fushë të vet.

Të parët në tabelën e Ligës së parë Erste në basketboll, skuadra e „Ulqinit“, do të takohet të shtunën, me fillim në ora 18, me skuadrën „Studentski centar“.

Në ndeshjen e parë të pjesës pranverore të ligës së dytë futbollistike „Otrant Olimpic“ të dielën, me fillim në ora 14:30, do të luajë me skuadrën „Jezero“ nga Plava.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…