Futboll: ARGZIM REXHA NËNSHKROI PËR SKUADRËN NË MALAJZI

argzim-rexhoviqFutbollisti i njohur nga Ulqini Argzim Rexha do të luajë këtë sezon në premier ligën Malajziane, mëson Portali Ul-info.

Ai të mërkurën nënshkroi kontratën dyvjeçare me skuadrën Polis Di-Raja Malaysia Football Association (PDRM FA).

Rexha është 25 vjeç, ndërsa ka luajtur për përfaqësuesen e të rinjve të Malit të Zi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…