Futboll: BARAZIM ME LIDERIN NË TABELË

Otrant LovqenFutbollistët e „Otrant Olimpikut“ barazuan përsëri të dielën para tifozëve të vet. Ato luajtën 0:0 me liderin në tabelë, me skuadrën „Bokel“ nga Kotorri.

Pas 7 xhirove, Ulqinakët janë në vendin e 8 në tabelën e ligës së dytë të Malit të Zi, me shtatë pikë të fituara.

Në xhiron e ardhshme, e cila luhet të mërkurën me 19 shtator, „Otrant Olimpik“ është mysafirë i skuadrës „Mlladost“ nga Leshkopole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…