Futboll: DISFATA E DYTË E „OTRANT OLIMPIKUT“

otrant-olimpikFutbollistët e „Otrant Olimpikut“ të dielën pësuan humbjen e dytë në garën e sivjetme. Ato humbën nga nikoqirët, skuadra „Igallo“, me rezultatin 2:1.

Mbas 6 xhirove të luajtura „Otrant Olimpik“ është në vendin e 7 në tabelën e Ligës së dytë të Malit të Zi me gjashtë pikë të fituara.

Në xhiron e ardhshme Ulqinakët në fushë të vet takohen me të parin në tabelë momentalisht, skuadrën „Bokel“ nga Kotorri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…