Futboll: FEDERALI NË PLEJ-OF

Federal, FK Federal UlcinjTre xhiro para përfundimit të garës së sivjetme në Regjionin jugor të futbollit, Federali ka siguruar vendin e parë në tabelë dhe pjesëmarrjen në plej-of.

Futbollistët e këtij klubi kanë luajtur dje barazim 1:1 me skuadrën e “Hajdukut” të Tivarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…