Futboll: FITORE TJETËR E „OTRANT OLIMPIKUT“

Otrant OlimpikFutbollistët e „Otrant Olimpikut“ shënuan të mërkurën edhe një fitore në Ligën e dytë të Malit të Zi.

Ato para tifozëve të vet, me rezultatin 1:0, fituan skuadrën e „Jedinstvos“ nga Bijello Pole.

Pas kësaj fitore, „Otrant Olimpik“ u forcua në vendin e 6 në tabelë me 34 pikë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…