Futboll: HUMBET „OTRANT OLIMPIKU“ NË PLAVË, BIE NË VEND TË 8

Futboll, Fudbal, Otrant OlimpikFutbollistët e “Otrant Olimpikut” kanë humbur të dielën në Plavë, në xhiron e 8 të Ligës së dytë të Malit të Zi.

Ulqinakët kanë humbur nga skuadra vendase “Jezero” me rezultatin 3:2.

Skuadra e “Otrant Olimpikut” tani zë vendin e tetë në tabelë me 10 pikë të fituara.

Në xhiron e ardhshme që luhet të dielën me 1 tetor, Ulqinakët në fushë të vet takohen me skuadrën “Berane”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…