Futboll: HUMBJE E “OTRANT OLIMPIKUT”

FK OtrantMbas xhiros së 15 të Ligës së dytë të Malit të Zi “Otrant Olimpik” mbetet në pjesën e dytë të tabelës.

Skuadra nga Ulqini të dielën humbi në Leshkopole, nga skuadra “Mlladost” me rezultatin 2:1.

Në xhiron e ardhshme “Otrant Olimpik” do të luajë në fushë të vet kundër skuadrës “Ibar” nga Rozhaja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…