Futboll i vogël: PA TURNE NË KËTË VIT

Turneu, Ana e Malit, FutbollTurneu tradicional i vitit të ri në futboll të vogël nuk do të organizohet këtë vit, njoftojnë organizatorët.

“Një nga ngjarjet më të mira sportive, jo vetëm në Ulqin por edhe në rajon, këtë vit nuk do të mbahet për shkak të pandemisë së shkaktuar nga koronavirusi”, kumtuan ato.

Ato me këtë rast shprehën ngushëllimet më të përzemërta familjeve të cilët kanë humbur më të dashurit e tyre nga kjo sëmundje e pamëshirshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…