Futboll: NESËR NIS LIGA E DYTË, „OTRANT OLIMPIK“ NË TUZ

Otrant OlimpikTë dielën, me 12 gusht, nis gara në Ligën e Dytë të Malit të Zi.

“Otrant Olimpik” do ta luajë ndeshjen e parë në Tuz, me skuadrën vendase të “Deçiqit”.

Këtë vit në këtë ligë do të garojnë 10 skuadra, gjegjësisht dy më pak se në sezonin 2017/18.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…