Futboll: „OTRANT OLIMPIK“ BARAZON SI MYSAFIRË

FK OtrantFutbollistët e „Otrant Olimpikut“ vazhduan me barazime në garën e Ligës së Dytë të Malit të Zi.

Ato të dielën në Podgoricë luajtën 2:2 me skuadrën vendase „Kom“, në një ndeshje shumë interesante.

Në xhiron e ardhshme Ulqinakët presin në fushë të vet skuadrën „Jezero“ nga Plava.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…