Futboll: OTRANT OLIMPIK FITOI MORNARIN NË TIVAR

image1Që “Otrant Olimpiku” nuk do të luftojë vetëm për mbijetesë në Ligën e dytë të Malit të Zi tregon edhe suksesi të cilin futbollistët ulqinak e arritën në Tivar.
Ato të dielën në Tivar kanë fituar, me rezultatin 1:0, skuadrën vendase “Mornar”.
Golin për Ulqinakët e shënoi Kristian Shkrela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…