Futboll: „OTRANT OLIMPIK“ HUMB NË FUSHË TË VET

Futboll, Fudbal, Otrant OlimpikTë dielën u luajt xhiroja e shtatë e Ligës së dytë të Malit të Zi, ndërsa “Otrant Olimpik” kishte performancë të pasuksesshme para tifozëve të vet.

Skuadra nga Ulqini humbi me rezultatin 0:1 nga skuadra “Llovqen” nga Cetina.

Mbas kësaj xhiro “Otrant Olimpik” gjendet në vendin 5 në tabelë, me 10 pikë të fituara.

Në ndeshjen e ardhshme, të dielën me 24 shtator, “Otrant Olimpik” do të luajë në Plavë me skuadrën “Jezero”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…