Futboll: STARTOJNË ME BARAZIM

Otrant OlimpikFutbollistët e “Otrant Olimpikut” nuk e filluan me sukses pjesën e dytë të garës në Ligën e dytë futbollistike.
Ato të dielën, para tifozëve të vet, luajtën barazim (0:0) me skuadrën “Jezero” nga Plava.
Në xhiron e ardhshme Ulqinakët janë mysafirë në Berane, ku do të luajnë me skuadrën me të njëjtin emër e cila ndan vendin e parë në tabelë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…