GARA E PARË KAZINO: MUND TË FITOSH SHPËRBLIMIN TRE HERË MË LEHTË!

POTRCI-02-1080X360Gjersa të tjerët vrapojnë maratonë, ti rrotulloje! Gara e parë kazino në rajon po përfundon, ndërsa ti mund të fitosh shpërblimin tre herë më lehtë dhe tre herë më shpejt! Bëhet fjalë për Kazino maratonën!

660x90

Gara më argëtuese të cilën do ta shohësh ndan edhe çmimet më të mira, ndërsa në këtë javë mundësia yte është edhe më e madhe! Nëse tani fillon të vraposh Kazino maratonën çdo rrotullim i yti vlenë TRE HERË MË SHUMË! Kjo do të thotë se tre herë më shpejt do të vraposh deri tek caku, që ke tre herë më shumë mundësi për fitim të shkëlqyer dhe shpërblim të shkëlqyer!

Është e nevojshme që të rrotullosh lojërat në kategorinë Kazino Maraton në meridianbet.me kazinonë, e nëse je në mesin e atyre që rrotulluan më së shumti – mund të zgjedhësh në mesin e shpërblimeve të shkëlqyera. Bëhet fjalë për:

Udhëtim në Monte Karlo në garën e Formula 1

Udhëtim në Romë në finalen e Mastersit në tenis

Udhëtimin në Nicë në ndeshjen Francë – Itali

Skuter 50cc

RROTULLO KAZINO MARATONËN!

Kjo patjetër nuk është e gjitha sepse në lojë janë edhe biletat për F4 të Euroligës në Beograd, si dhe rrotullimet falas. Me lojërat më të reja, më interesante dhe më të mira mund të argëtohesh, e përveç kësaj të presin edhe shpërblimet e pabesueshme!

Meridianbet.me kazinoja patjetër ofron më shumë se kaq!

Meridian baner

Është edhe ruleta më e re me module të reja për lojë, me përparësi të veçanta kur luani nga telefoni cellular – Titan rulet!

Mbi 300 lojë të presin vetëm në një vend, e të gjitha këto edhe nga telefoni cellular. Tani në xhepin tendë qëndron argëtimi më i mire të cilin mund ta imagjinosh.

Ke mundësinë që pikërisht ti të qëllosh ndonjë JACKPOT! Çfarë pret? Rrotullo, provo, bindu!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit
Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit

  Promovimi i dy librave të njohur, të autorit Adriatik Kelmendi, do bëhet në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, të premten nga ora 20:30, në Kalanë e Ulqinit. Këtë e bëri të ditur vet drejtori i Klan

Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË
Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË

Mbrëmë rreth orës 19:30 policia ka ndaluar veturën në Kodra dhe ka kontrolluar shoferin P.P. (42) nga Tivari, është bërë e ditur nga Drejtoria e policisë. “Aty është gjetur një pako PVC me lëndë narkotike

Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT
Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT

Nga e martja do të ketë zbritje të re në të gjitha llojet e karburanteve nga nëntë deri në 12 cent në pompa, shkruajnë mediat. Eurosuper 98 do të kushtojë 1.39 euro, Eurosuper 95 do të kushtojë 1.35 euro,

Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME
Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME

Ju informojme se pas ngjarjes tragjike te ndodhur ne qytetin e Cetines dhe ne shenje repekti ndaj familjeve te viktimave, Keshilli Organizativ i protestes se banoreve te Krythes dhe Mërkotit kane marre

Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN
Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN

Sekretari shtetëror i Ministrisë së Financave, dr Agron Ibrahimi, dhe drejtori i Drejtorisë për Investime Kapitale, Esmir Beqaj, do të qëndrojnë të hënën per vizitë zyrtare në Komunën e Ulqinit. Ato do