Gjimnazi Drita: ORË PËRKUJTIMORE KUSHTUAR HYSEJN BISHËS

 

Husejn BishaOrë përkujtimore kushtuar teologut Hysejn Bisha, humanist dhe themelues i Gjimnazit “Drita” nga Ulqini.

Ky eveniment mbahet të enjtën në orën 12 në sallën e Kuvendit të komunës së Ulqinit.

Kjo orë përkujtimore mbahet duke respektuar masat kundër virusit Covid-19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…