Hendboll: HUMBJE NË NIKSHIQ

Rukomet Ulcinj, Hendboll Ulqin 2Hendbollistët e Ulqinit kanë humbur të shtunën nga skuadra e Sutjeskes në Nikshiq me rezultatin 30:23 (13:12). Kjo është humbja e tretë e skuadrës sonë në garën e sivjetme të Ligës së parë të Malit të Zi për hendbollistë.

Ndërsa hendbollistët e Ulqinit sot takohen në Cetinë me Llovqenin, në një përpjekje për të siguruar vendin e pestë në tabelë për kualifikim në Super-ligë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…