Instituti: EDHE DY PERSONA TË TJERË NË ULQIN POZITIV ME KORONAVIRUS

Test Covid 19Sipas njoftimit të Institutit për Shëndetin Publik, në Ulqin u shënuan dy raste të reja pozitive të infeksionit me koronavirusin e ri.

Siç theksohet, të dy rastet janë raste kontakti.

Kjo do të thotë se numri i përgjithshëm i të infektuarve me COVID 19 në territorin e kësaj komuna shkoi në 16.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…