Instituti: KORONA KTHEHET NE ULQIN

CoronavirusAnalizat e Institutit per Shendetin Publik nga e premtja kane treguar se koronavirusi u kthye ne Ulqin.

Nje person nga kjo komune eshte pozitiv ndaj virusit COVID 19.

31 persona nga Mali i Zi jane pozitiv ndaj koronavirusit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…