Nga e mërkura deri të premten në Ranë: PROVONI MAKINAT “VOLVO” NË EVENIMENTIN “FREEDOM TO MOVE”

Makinat “Volvo” janë prodhim i dizajnit të jashtëzakonshëm skandinav, e të cilët, deri tani, janë treguar më së miri në zbulimin e hapësirave të ndryshme. Mirëpo, përparësia e tij mund të zbulohet drejtpërdrejtë në rrugë.

Prandaj na u bashkëngjitni në karvanin “FREEDOM TO MOVE”, i cili nga prilli deri në shtator udhëton nëpër rajonin e Adriatikut dhe tani, më në fund, mbërrin në Mal të Zi.Volvo-v60-cross-country

Volvo Cars Mali i Zi ju fton në evenimentin “FREEDOM TO MOVE” në Ulqin, në Ranë, Plazhi i Vogël, prej me 29 deri me 31 maj.

Në evenimentin “FREEDOM TO MOVE” do të njoftoheni për herë të parë me modelet e rinj S60 dhe V60 Cross Country, si dhe automjetet tjera Volvo, ndërsa të gjithë makinat do të mund të testohet në vozitje.Volvo

Makinat inovuese Volvo mund t’i përjetoni në Ulqin!

Lajmërohuni për vozitjen testuese në:

https://www.volvocars.com/me/freedom-to-move?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=hero_image&utm_campaign=freedom_to_move

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit
Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit

  Promovimi i dy librave të njohur, të autorit Adriatik Kelmendi, do bëhet në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, të premten nga ora 20:30, në Kalanë e Ulqinit. Këtë e bëri të ditur vet drejtori i Klan

Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË
Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË

Mbrëmë rreth orës 19:30 policia ka ndaluar veturën në Kodra dhe ka kontrolluar shoferin P.P. (42) nga Tivari, është bërë e ditur nga Drejtoria e policisë. “Aty është gjetur një pako PVC me lëndë narkotike

Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT
Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT

Nga e martja do të ketë zbritje të re në të gjitha llojet e karburanteve nga nëntë deri në 12 cent në pompa, shkruajnë mediat. Eurosuper 98 do të kushtojë 1.39 euro, Eurosuper 95 do të kushtojë 1.35 euro,

Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME
Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME

Ju informojme se pas ngjarjes tragjike te ndodhur ne qytetin e Cetines dhe ne shenje repekti ndaj familjeve te viktimave, Keshilli Organizativ i protestes se banoreve te Krythes dhe Mërkotit kane marre

Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN
Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN

Sekretari shtetëror i Ministrisë së Financave, dr Agron Ibrahimi, dhe drejtori i Drejtorisë për Investime Kapitale, Esmir Beqaj, do të qëndrojnë të hënën per vizitë zyrtare në Komunën e Ulqinit. Ato do