Karisma mori hotelin e tretë në Mal të Zi: ALLURE PALLAZZI ME PESË YJE

KarismaKëtë sezon Grupi ndërkombëtar hotelerik Karisma Hotels & Resorts do të menaxhojë tre hotele në Bregdetin e Malit të Zi.

Ky grup në përbërje të vet nga viti 2017 ka hotelin Wind Rose në Dobra voda, hapja e hotelit Holiday Village Montenegro në Plazhin e madh është paraparë për me 3 Qershor, gjersa hoteli më luksoz i Karismes në Adriatik do të jetë Allure Palazzi Kotor Bay me 5 yje në Dobrotë, pranë Kotorit.

“Hoteli ka 89 dhoma, 3 penthaus apartamente, 10 vila pranë plazhit privat ranor, 2 pishina, spa qendrën, palestrën, parkingun…Të gjithë dhomat janë të mobiluara me luks dhe secila ka stil të veçantë”, thane nga Karisma.

Grupi Karisma Hotels & Resorts u themelua në vitin 2000 dhe menaxhon hotelet në Meksikë, Republikë Dominikane, Xhamajkë, Kolumbi, Kroaci, Mal të Zi dhe Serbi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…