Karisma: TË HËNËN DHE TË MARTËN “DITËT E DYERVE TË HAPURA”

KarismaNga kompania “Karisma” njoftuan se në këtë resort në fillim të javës së ardhshme do të mbahen “Ditët e Dyerve të Hapura”.

Siç theksohet, këto evenimente do të mbahen të hënën dhe të marten, me 18 dhe 19 shkurt, e pastaj me 25 dhe 26 shkurt, në periudhën prej orës 09:00 deri në 17:00, në ambientet e “Holiday Villages Resort”.

“Bëhet fjalë për ditët kur kolektivi ynë do të jetë në dispozicion të të gjithë qytetarëve të cilët janë të interesuar për punë. Mundësi kur do të kenë mundësi të vijnë në resortin tonë, personalisht të dorëzojnë biografinë dhe të informohen për pozitat, kushtet e punës të cilat i ofrojmë”, thanë në “Karisma”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit
Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit

  Promovimi i dy librave të njohur, të autorit Adriatik Kelmendi, do bëhet në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, të premten nga ora 20:30, në

Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË
Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË

Mbrëmë rreth orës 19:30 policia ka ndaluar veturën në Kodra dhe ka kontrolluar shoferin P.P. (42) nga Tivari, është bërë e ditur nga Drejtoria e

Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT
Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT

Nga e martja do të ketë zbritje të re në të gjitha llojet e karburanteve nga nëntë deri në 12 cent në pompa, shkruajnë mediat.

Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME
Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME

Ju informojme se pas ngjarjes tragjike te ndodhur ne qytetin e Cetines dhe ne shenje repekti ndaj familjeve te viktimave, Keshilli Organizativ i protestes se banoreve

Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN
Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN

Sekretari shtetëror i Ministrisë së Financave, dr Agron Ibrahimi, dhe drejtori i Drejtorisë për Investime Kapitale, Esmir Beqaj, do të qëndrojnë të hënën per vizitë