Kategorizimi: HOTELI “PLAZA & SPA CONFERENCE” FITOI PESË YJE

IMG-9ab18648bae05cb273501d400701fc46-VHoteli në Ulqin “Plaza & Spa Conference” të premten u kategorizua me pesë yje, mëson Portali Ul-info.
Ky objekt luksoz në Ranë, përveç të tjerash, posedon 29 dhoma, tre restorante dhe qendrën e konferencave.
Në ndërtimin e këtij objekti pronari Hasan – Cano Karamanaga investoi rreth 2,5 milion euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…