KHF: KOKTEJ PËR TRAJNERËT NGA ULQINIT

Kokteji i trajnereve, Koktel treneraNga Klubi i hendbollit për femra „Ulqin“ kanë njoftuar se të mërkurën mbrëma kanë organizuar koktej për të gjithë trajnerët nga kjo komunë.

„Qëllimi jonë ishte që në atmosferë relaksuese të shoqërohemi, të bisedojmë për sport, talente të rinj dhe ti falënderohemi atyre që na ndihmuan tërë këto vite“, tha trajneri i KHF „Ulqin“ Mustafa – Muqko Kollari.

Ai tha që janë dhënë fletëfalenderimet miqve të klubit: lojtarit të njohur Stevo Nikoçeviq, dr Risto Çollakov, Rajko Popoviq dhe trajnerit Damir Shabanoviq.

Falënderimet janë dhënë edhe sponsorëve të klubit: Komuna e Ulqinit, RESTORANTI „PONTE“, DOO BUTRINT, CUNGU, SARANDA, TVT TEUTA ALBANA KURTI, DYQANI I ÇELËSAVE, SARS, ORGANIZATA TURISTIKE E ULQINIT, AVANGARD, HAIR SALON, GRAGJA KOMERC, SAPORE DI MARE, SERVISI METO, PICERIA PIANO, DYQANIT TË PEMËVE DHE PERIMEVE „LLOLLA“ DHE BRATICA COMERCE.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit
Të premten në Kala: Përurimi i dy librave të Adriatik Kelmendit

  Promovimi i dy librave të njohur, të autorit Adriatik Kelmendi, do bëhet në hapësirat e Muzeut të Ulqinit, të premten nga ora 20:30, në

Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË
Policia: ARRESTOHET PERSONI ME 54 GRAMË MARIHUANË

Mbrëmë rreth orës 19:30 policia ka ndaluar veturën në Kodra dhe ka kontrolluar shoferin P.P. (42) nga Tivari, është bërë e ditur nga Drejtoria e

Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT
Qeveria e Malit të Zi: NGA NESËR MË TË LIRË ÇMIMET E KARBURANTIT

Nga e martja do të ketë zbritje të re në të gjitha llojet e karburanteve nga nëntë deri në 12 cent në pompa, shkruajnë mediat.

Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME
Keshilli Organizativ : PROTESTA NË KRYTHË SHTYHET PËR JAVËN E ARDHËSHME

Ju informojme se pas ngjarjes tragjike te ndodhur ne qytetin e Cetines dhe ne shenje repekti ndaj familjeve te viktimave, Keshilli Organizativ i protestes se banoreve

Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN
Bisedime rreth investimeve të shtetit IBRAHIMI DHE BEQAJ TË HËNËN ME BAJRAKTARIN

Sekretari shtetëror i Ministrisë së Financave, dr Agron Ibrahimi, dhe drejtori i Drejtorisë për Investime Kapitale, Esmir Beqaj, do të qëndrojnë të hënën per vizitë