Komuna: CUNGU URON PASHKËT

Nazif CunguKryetari i Komunës  se Ulqinit  Nazif Cungu nëpërmjet  një mesazhi i përcjell  urimet  më të përzemërta  besimtarëve katolikë me  rastin  e festës së Pashkëve.
“Gëzuar Pashkët. Për mot, mbarësi dhe gëzime në familje.
Sinqerisht   i Juaji”,
Nazif Cungu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…