Mbahet koncerti “Të gjithë për Jetën”: MBLIDHEN MBI 4.200 EURO

IMG-3110324df9d30f4baea918a8a073b135-VNë Sallën e madhe të Qendrës për kulturë në Ulqin mbrëmë u mbajt koncerti humanitar “Të gjithë për Jetën”.

Këtë eveniment e organizoi dhe ideoi grupi nga Ulqini “Trilogjia e merakut”.

Siç mëson Portali Ul-info, me këtë rast u grumbulluan mbi 4.200 euro të cilët do të paguhen për vazhdimin e shërimit të Ulqinakës së re Jeta Dervishit në Zvicër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…