Mbas tragjedisë: DYSHOHET PËR VRASJE, PASTAJ VETËVRASJE

Solaris vrasjaPolicia deri mbrëmë vonë ka kryer hetimet në megamarketin „Solaris“ në të cilën pak pas orës 19.30 janë gjetur trupat e pa jetë të Mark Dukagjinit dhe Alldiana Cekës.

Jozyrtarisht për medie është deklaruar që Ceka kishte dy plagë në pjesën e kokës, derisa Dukagjini një në pjesën e gojës. Në zyrën e mbyllur inspektorët kanë gjetur pistoletën, prandaj mendojnë që bëhet fjalë për vrasje, e pastaj dhe vetëvrasje.
Pritet që gjatë ditës policia të deklaroi diçka më shumë rreth kësaj ngjarjes e cila e ka tronditur Ulqinin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…