Moti: DERI TË DIELEN MOT I NDRYSHUESHËM, PASTAJ DIELL

kisa_1339356106_670x0Në tre ditët e ardhshme nga Enti hidrometeorologjik paralajmërojnë mot jo stabil, të përcjellur me rebesh dhe bubullima.

Për Mal të Zi Meteoalarmi europian ka publikara paralajmërim të verdh dhe portokall, që do të thotë se mund të pritet shi i fortë dhe rebesh, të përcjellur me bubullima dhe goditje të erës.

Nga e hëna meteorologët thonë që në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me diell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…