Moti: EDHE SOT ME VRANËSIRA, PËR FUNDJAVË ME DIELL

Meteorologët kanë lajmëruar që vetëm edhe sot mund të pritet mot me vranësira dhe shi të përkohshëm, ndërsa nga e premtja, sidomos për fundjavë, në Adriatikun jugor pritet mot me diell.

Temperatura e ditës do të jetë në rritje të vazhdueshme deri të dielen.

Në fillim të javës së ardhshme pritet mot me vranësira, pa shi.logo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…