Moti: EDHE TË HËNËN DIELL, PASTAJ SHI

Det, More, UjiNë Adriatikun jugor për fundjavë, deri të hënën, do të mbizotërojë mot me diell, ndërsa temperatura e ajrit do të sillet rreth 26 gradë Celzius, lajmëruan meteorologët.

Prej të martës në këtë zonë pritet prishje e motit. Do të jetë kryesisht me diell, sidomos të mërkurën.

Prej të enjtes rënie e ndjeshme e temperaturës së ajrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…