Moti javën e ardhshme: KRYESISHT MOT ME DIELL

Meteorologët kanë lajmëruar që gjatë të gjithë javës së ardhshme do të mbizotëroj mot kryesisht me diell. Vetëm të hënën dhe të martën do të jetë mot me vranësira të pakta, derisa ditët e ardhshme do të jetë mot me diell.

Temperatura nga e mërkura në rritje graduale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…