Moti: NË ULQIN MBRËMË RA 68 LITËR SHI

pljusak4Në natën në mes të dielës dhe të hënës në Ulqin ra 68 litër shi për një metër katror, deklaruan për Portalin Ul-info nga Enti hidrometeorologjik i Malit të Zi.

Theksohet që reshje intensive priten edhe gjatë ditës së sotme. Era jugore në momente do të jetë e moderuar deri e fortë.

Nga e marta koha do të jetë më e bukur, me rënie të temperaturës së ajrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reportazh: Deti dhe ndërkulturalizmi

Intervista e parë e kryetarit Omer Bajraktari: GJENDJA NË KOMUNË, VIZIONI I ZHVILLIMIT, PLANET…